Предмет: Физика, автор: vyakim4udo

ПОМОООГИИТЕЕЕ
Визначити, яка потужність витрачається при електролізі розчину
сірчаної кислоти, якщо за 25 хвилин виділяється 150 мг водню, а опір
електроліту 0,4 Ом. Утрати не враховувати.​

Ответы

Автор ответа: ozlfvrjyatnre
1

Дано

t=1500 c

m=150*10^-6 кг

к=10^-8 кг/Кл

Р-?

Решение

m=k*I*t

I=m/k*t=150*10^-6/10^-8*1500=10 A

P=U*I

U=I*R

P=I^2*R=(10)^2*0,4=40 Вт

Ответ :P=40 Вт

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: nkod
Предмет: Алгебра, автор: Nana7677787