Предмет: Химия,
автор: kovalanton444
На алюміній масою 13.5 г подіяли хлоридною кислотою.Яка маса солі,що утворилася?
Ответы
Автор ответа:
8
Відповідь: 66,75 г AlCl3
Дано:
m(Al) = 13,5 г
HCl
Знайти: m(AlCl3)-?
Розв'язання:
13,5 г х г
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2
2*27=54г 2*133,5=267 г
=
m(AlCl3) = = 66,75 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: кэтринкаа
Предмет: Русский язык,
автор: isavinova88
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Alinka1446
Предмет: Алгебра,
автор: hdvhd