Предмет: Физика,
автор: zaharnester
Візок масою 120 кг рухаеється по рейках без тертя зі швидкістю 6 м/c. З візка вистрибує людина масою 80 кг під кутом 30* в напрямку руху візка зі швидкістю 10 м/c. З якою швидкістю рухатиметься візок після стрибка людини
Ответы
Автор ответа:
11
Ответ:
Объяснение:
Импульс тележки до прыжка:
p₀ = (m₁+m₂)·v₀ = (120+80)·6 = 1200 кг·м/с
Импульс системы после прыжка:
p = m₂·v₂·cos 30° + m₁·U = 80·10·√3/2 + 120·U
p ≈ 693 + 120·U
По закону сохранения импульса:
1200 = 693 + 120·U
Скорость тележки после прыжка:
U = (1200-693)/120 ≈ 4 м/с
zaharnester:
Извините, а вы бы не могли еще с этим помочь? https://znanija.com/task/37406046
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ufnvko19gj
Предмет: Русский язык,
автор: lanochkalatful
Предмет: Русский язык,
автор: janita1
Предмет: Математика,
автор: sevgilina2007