Предмет: Физика, автор: syprynenkotanay

срооооочно!!!!
Обчисліть ККД похилої площини, якщо для збільшення потен-
ціальної енергії ящика на 700 Дж потрібно було виконати роботу
з його затягування похилою площиною в 1000 Дж.​

Ответы

Автор ответа: andrega2007
9

Ответ:

ККД=70%

Объяснение:

Ak=700Дж

Ap=1000 Дж.​

ККД=(Ak/Ap)*100%=(700/1000)*100=70%

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: 89254691030