Предмет: Физика, автор: krpsk

контейнер масою 225 кг підняли на 20 см за допомогою важеля. яку вертикальну силу треба прикласти до довгого плеча важеля якщо його ККД 90%, а відношення довжини плечей 1:5. СРОЧНО ДАЮ 55 БАЛОВ

Ответы

Автор ответа: andrega2007
10

Ответ:

F=500H

Объяснение:

дано

m=225kg

h=20cm=0.2m

ККД=90%

d1/d2=1/5

_____________________

ККД=(Ak/Ap)*100; Ap=Ak*100/ККД; Ak=mgh=225*10*0.2=450Дж;

Ap=450*100/90=500Дж

d1/d2=h1/h2; h1/h2=1/5;h2=h1*5=0.2*5=1m

Ap=F*h2=500; F=500/h2=500/1=500H

Похожие вопросы