Предмет: Физика, автор: Аноним

Обч швидкість руху тіла, яке під дією сили 2кН розвиває потужність 4Вт
Срочно даю 85балов!!!!!!

Ответы

Автор ответа: IlonovaKatya
1

Ответ:

Дано:

F =2 кН = 2000 Н

N = 4 Вт

Знайти: V = ?

Объяснение:

N = FV

V = N÷F

V = 4÷2000 = 0.002 м\с          

Похожие вопросы