Предмет: Химия, автор: 777wilka777

Який об’єм водню (н. у.) необхідний, щоб відновити Fe3O4 масою 40 г?

Приложения:

Ответы

Автор ответа: kononovfelix
8

Дано:

m(Fe3O4) = 40 г

H2

Знайти: V(H2)-?

Розв'язання

  40 г            х л

Fe3O4  +     4H2 = 3Fe + 4H2O

 232 г         4*22,4 л= 89,6л

\frac{40}{232}  = \frac{x}{89.6}

V(H2) = \frac{40*89.6}{232} = 15.5 л


777wilka777: Сябки
Похожие вопросы