Предмет: Физика,
автор: lizavetatrouan
За допомогою блоків рівномірно піднімають вантаж, маса якого 2 кг, на висоту 0,5 м, застосувавши силу 42 Н.
Обчисли ККД установки.
(Прийняти g≈10Н/кг ).
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
ККД=23,8%
Объяснение:
m=2kg
h1=0.5m
F=42H
ККД -?
в данном блоке h2=2*h1=2*0.5=1m
ККД=(Ak/Ap)*100%; Ak=mgh1=2*10*0.5=10 Дж
Ap=F*h2=42*1=42 Дж
ККД=(10/42)*100=23,8%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: гошан123456789
Предмет: Русский язык,
автор: irareih
Предмет: Українська мова,
автор: dyubanovadavilnik
Предмет: Математика,
автор: Miksik007