Предмет: Физика, автор: Setghhuujj

Питома теплота згоряння антрациту дорівнює 3,4 * 107ДЖ/кг. Скільки теплоти виділиться при повному згорянні 200г цього палива?

Ответы

Автор ответа: Dima00g
1

Ответ:

Объяснение:

0,68 *10^7Дж, або ж 6,8*10^6Дж

Объяснение:

Формула кількості теплоти при згоранні топлива має вид

Q = q*m, где

q -Питома теплота згорання топлива =  3,4 *10^7Дж/кг

m = маса топлива = 200г = 0,2кг

Q =  3,4 *10^7 *0,2 = 0,68 *10^7Дж, або ж 6,8*10^6Дж

Можно так же записать 6 800 000Дж - если нужно прям целое число

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: яэтоя16