Предмет: Химия, автор: jghigy

Маса чадного газу дорівнює 840 г. Обчисли, який об’єм (л) займає цей газ за
нормальних умов
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы

Автор ответа: shnvlada1508
2

672 л

Объяснение:

m(CO)–840 г

__________

V(CO)–?

V= Vm•n; Vm= 22,4 л/моль

n= m:M

M(CO)= 12+16= 28 г/моль

n(CO)= 840 г : 28 г/моль = 30 моль

V(CO) = 22,4 л/моль • 30 моль = 672 л.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Kamil9638448
Предмет: История, автор: kozhaevasveta