Предмет: Физика,
автор: snezhkasnitsar
Місяць рухається навколо землі зі швидкістю 1000м/с. Яку відстань він подолає за 15 хв
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано
v=1000 м/с
t=900 c
S-?
Решение
S=v*t
S=1000*900=900 000 м=900 км
Ответ :S=900 км
hfhjgigdidifd:
Помогите решить физика
Автор ответа:
0
S=1000*900=900 000 м=900 км
Ответ :S=900 км
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: petrov1773
Предмет: Русский язык,
автор: lymbina
Предмет: Русский язык,
автор: lymbina
Предмет: Алгебра,
автор: katerina1867
Предмет: Математика,
автор: nunka88