Предмет: Физика,
автор: igorkupriychanel
Потужність двигуна механізму 100 Вт. За який час двигун виконає роботу 720 кДж?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Дано
N=100 Вт
А=720 000 Дж
t-?
Решение
A=N*t
t=A/N
t=720 000/100=7200 c =2ч
Ответ :t=2 ч
Автор ответа:
0
00вт=720000Дж/t сек
t=7200c - це дві години
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Kennyqw
Предмет: Английский язык,
автор: Абидат
Предмет: Русский язык,
автор: Columbus
Предмет: Алгебра,
автор: кыпшак
Предмет: Математика,
автор: Хэюбжз