Предмет: Химия,
автор: filipenkoanna56
Обчисліть масу технічного бензену з масовою часткою домішок 6,4 %
для добування бромобензену масою 565,2 г.
Ответы
Автор ответа:
17
Відповідь: 298,7712 г
Дано:
W(домішок у C6H6) = 6,4%
Br2
m(C6H5Br) = 565,2 г
Знайти: m(технічного C6H6)
Розв'язання:
x г 565,2 г
C6H6 + Br2 = HBr + C6H5Br
78 г 157 г
=
m(чистого C6H6) = = 280,8 г
Ми знайшли масу чистого бензену, а нам потрібно знайти масу бензену з домішками(тобто, технічного). Нехай, маса чистого бензену - це 100%
W(технічного C6H6) = W(чистого C6H6) + W(домішок) = 100% + 6,4% = 106,4%.
Складемо пропорцію:
280,8 г = 100%
х г = 106,4%
m(технічного C6H6) = = 298,7712 г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: carinashabaeva
Предмет: Русский язык,
автор: lopacheva17
Предмет: Русский язык,
автор: овоав
Предмет: Алгебра,
автор: syromyatnikov05
Предмет: Биология,
автор: www1212mmm