Предмет: Физика, автор: sashapros100sasha

На які відстані потрібно розташувати два заряди 5 нКл і 6 нКл,що вони відштовхувались із силою 120мН

Ответы

Автор ответа: Аноним
31

F=k*q1*q2/r²

r²=k*q1*q2/F

r²=9*10⁹*5*10⁻⁹*6*10⁻⁹/(120*10⁻³)=

9*30/12 * 10⁹⁻¹⁸⁺²=9/4 * 10⁻⁶

r=3/2*10⁻³=1,5*10⁻³м=1,5 мм  -  это ответ.

Похожие вопросы