Предмет: Химия,
автор: filipenkoanna56
Під час згорання технічного бензену масою 1г утворився вуглекислий газ масой 2,64.Обчисліть масову частку домішок у бензені
Ответы
Автор ответа:
26
Відповідь: 22%
Дано:
m(C6H6 технічного) = 1 г
О2
m(CO2) = 2,64 г
Знайти : W(домішок у C6H6)-?
Розв'язання
x г 2,64 г
2C6H6 + 15O2 = 12CO2 +6H2O
2*78= 156 г 12*44=528 г
=
m(чистого C6H6) = = 0,78 г
m(домішок) = 1г - 0,78 г = 0,22 г
Знаємо масу домішок. Щоб дізнатися їх масову частку складемо пропорцію:
1 г = 100%
0,22 г = х%
W(домішок) = = 22%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: alenka2857
Предмет: Русский язык,
автор: andreikavorobeika
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Golubok2004
Предмет: Геометрия,
автор: Vasilyanovskiy03