Предмет: Физика, автор: maxkovtun

при напрузі 4В на кінцях провідника сила струму 5А

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Escuela80
1

Відповідь:

I = 12,5 А

Пояснення:

R1=U1/I1

R1=4B/5A= 0,8 Ом

R1=R

I=U/R

I=10 B / 0.8 Oм = 12,5 А

Увага! У відповіді немає правильного результату.

Похожие вопросы