Предмет: Физика, автор: bober0605

Яка сила струму в спіралі електричної лампочки опір якої 440 Ом, якщо вона ввімкнена в коло з напрогою 220 В

Ответы

Автор ответа: Ruuі
7

Ответ:

I=U/R

I=220В/440 Ом=0,5 A

Ответ :I=0,5 A

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Даня11913