Предмет: Физика,
автор: LetGame
Кран рівномірно піднімає вантаж, масою якого становить 1 т, на висоту
10 м за 10 с. Яку потужність розвиває двигун крана? g = 10 Н/кг
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Дано
m=1т
t=10с
h=10м
g=9,8H÷кг
Объяснение:
N=A÷t
A=Fl
A=mgh
N=mgh÷t
N=1000*10*10/30=3,33Вт
Відповідь:3,33Вт
Автор ответа:
3
Ответ:
Дано
m=1т
t=10с
h=10м
g=9,8H÷кг
Объяснение:
N=A÷t
A=Fl
A=mgh
N=mgh÷t
N=1000*10*10/30=3,33Вт
Відповідь:3,33Вт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: дарьямарья
Предмет: Русский язык,
автор: germangasen
Предмет: Русский язык,
автор: kostlav96
Предмет: Алгебра,
автор: Махрюта6969