Предмет: Физика, автор: trayser00000

До кінців провідника прикладена напруга 10 В. Скільки кулонів електри- ки пройшло, якщо на провіднику виділилось 1000 Дж теплоти?

Ответы

Автор ответа: Ruuі
0

Ответ:

Q=q*U

q=Q/U

q=1000Дж/10 В=100 Кл

Ответ :q=100 Кл

Похожие вопросы