Предмет: Физика,
автор: vitali2288
за який час на висоту 8м підйомний кран потужність якого 4 квт підніме вантаж вагою 2.5 т
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано
h=8м
N=4000 Вт
m=2500 кг
t-?
Решение
A=N*t
t=A/N
t=m*g*h/N
t=2500*10*8/2500=80 c
Ответ :t=80 c
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Клубника89
Предмет: Английский язык,
автор: xcp4
Предмет: Английский язык,
автор: даше4ка12
Предмет: Музыка,
автор: патрик008
Предмет: Математика,
автор: ЕГОРp