Предмет: Физика, автор: Anettt23

На рисунку представлений графік залежності швидкості тіла від часу. Маса тіла 2 кг. Визначте значення кінетичної енергії тіла в момент часу t= 5 хв.

Ответы

Автор ответа: SnikersYarik
9

Ответ:

Дано:

m= 2 кг

V=30 м/с

Ek-?

розв'язок:

Ек= m*V^2/2 = 2*(30^2)/2= 900 Дж

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: roc414