Предмет: Химия, автор: avramenkoviktoria111

СРОЧНО
Для спалювання вуглецю масою 72г витратили 192г кисню. Обчислити
масу вуглекислого газу, що при цьому утворився.

Ответы

Автор ответа: kononovfelix
7

Дано:

m(C) = 72г

m(O2) = 192г

m(CO2)-?

Розв'язання

72 г      192 г   х г

С     +   О2 = СО2

12 г       32 г   44 г

Обчислимо кількості речовин вуглецю і кисню:

n(C) = 72/12 = 6 моль

n(O2) = 192/32= 6 моль

Бачимо, що всі речовини прореагували повністю, тому без різниці по якій з них проводити обрахунки

6=х\44

х = 44*6 = 264 г

Відповідь: 264 г СО2

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: FlashM
Предмет: Русский язык, автор: Аноним