Предмет: Физика,
автор: MedisonYT
Яка кінетична енергія частинки метеорита, якщо її маса становить 14 г, і до атмосфери Землі вона влітає зі швидкістю 61 км/с?
Ответы
Автор ответа:
4
Дано:
m=14г Eк=(m*v^2)\2 Eк=(14г*61км/с)\2=427Дж
v^2=61км/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: hostik1975
Предмет: Английский язык,
автор: rebrovavlada
Предмет: Русский язык,
автор: kristina0003
Предмет: Математика,
автор: leguanost
Предмет: Математика,
автор: maxsex