Предмет: Физика,
автор: sashaustroev
Яка сила тяжіння діє на тіло масою 300 г ? Яка вага цього тіла ?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
29,4Н
надеюсь что помогла
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано: СИ Решение
m = 300г | 0,3кг | Fт = mg
g = 10м/с² Fт = 0,3кг * 10м/с² = 3Н
--------------- Ответ: Fт = 3Н
Fт - ?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: виталий132
Предмет: Русский язык,
автор: midzyki01
Предмет: Русский язык,
автор: peschanova86
Предмет: Психология,
автор: Nastasia14
Предмет: Химия,
автор: bogdanbbh
m = 300 г
g = 9.8 H / кг
F - ?
системой "си": m = 300 г = 0,3 кг
F = m * g
F = 0.3 * 9.8 = 2.94 Н