Предмет: Физика,
автор: vladakot158
автомобіль почав рухатися прямолінійно рівноприскорено зі стану спокою за 5 с його швидкість дорівнювала 10м/с. визначте прискорення автомобіля.
який шлях пройшов автомобіль за 4 секунди після початку рруху СРОЧНО ПРОШУ вместе с дано
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Прискорення = 10/5= 2 м/с²
За 4 секунди авто пройшло (2*4²)/2=16м
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: missanade88
Предмет: Русский язык,
автор: nasty2803
Предмет: Русский язык,
автор: KING1247
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Orlylen