Предмет: Химия,
автор: wwwartembaksheew
Знайдіть масу розчину, на виготовлення якого використали 7 г солі. Масова частка солі в отриманому розчині 15%. Округлення провести до десятих.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
46,7г
Объяснение:
7г солі це 15%, отже 1%:
7г÷15≈0,4667
0,4667 це 1%, а 100%:
0,4667×100=46,67≈46,7г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: solod2001zen
Предмет: Русский язык,
автор: lyaka56
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: flowerly
Предмет: Литература,
автор: енот1337