Предмет: Физика, автор: Svitajlostsnislav

Лінія електропередач (ЛЕП) завдовжки 200 км перебуває під
напругою 400 кВ і розрахована на передавання потужності 200 МВт. ККД
лінії дорівнює 97%. Яка маса алюмінієвих проводів ЛЕП? Густина алюмінію -
2700 кг/м3
, питомий опір алюмінію - 2,8·10-8 Ом·м.

Ответы

Автор ответа: romaprihodko2006
1

Ответ:

L=2*10^5 м

U=4*10^5 В

P=2*10^8 Вт

q=97%

m=?

p1=2700кг/м^3

р=2.8*10^-8

Розв'язання

m=p1V=p1LS

R=pL/S

S=pL/R

P=UI

I=P/U

R=U/I

із цього виходить що m=(p1Lq)(pL/(U/(P/U)))

після підстановки числових значень у меня вийшло

5,86656*10^14 кг

Объяснение:


romaprihodko2006: трошки заплутано але я намагався)
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: MrSullex