Предмет: Химия,
автор: dmitrosemcuk1
Обчисліть масові частки елементів у складі гептену.
Ответы
Автор ответа:
0
Mr(C6H14) = 12*6 + 1*14=86W(C) = Ar(C) *n / Mr(C6H14) *100% = 12*6 / 86 *100% =84%
W(H) = Ar(H) *n / Mr(C6H14) *100% = 1*14 / 86 *100% = 16%
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Виолетта30000
Предмет: Українська мова,
автор: Никита2042002
Предмет: Другие предметы,
автор: dtybc
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним