Предмет: Українська література, автор: tarascem

написати твір-роздум на тему Мій улюблений персонаж твору «Неймовірні пригоди Івана Сили»

Ответы

Автор ответа: greskod04
3

Ответ: можеш якщо багато, скоротити

Объяснение:«Неймовірні пригоди Івана Сили», попри казкову форму, — твір про реальне життя, у якому поряд із благородством існує зажерливість і брехливість. О. Гав­риш відтворив історію незаслужено забутого українського силача, але все-таки це художній твір, а тому в ньому діють придумані автором герої.

Іван Сила виріс серед чудової карпатської природи у великій родині. Батько вирядив хлопця з дому, бо не міг прогодувати малолітнього богатиря, адже той їв за чотирьох. Шукаючи долі в місті, Іван ще з перших самостійних кроків зазнав неприємних пригод: у поїзді «легенько потряс» нахабу, синка начальника, засту­пився за Міху Голого, вокального злодюжку, у місті знехотя переміг у вуличному бою знаного бійця. Звичайно ж, такий хлопчина не міг не звернути на себе увагу тренера Брякуса, який запросив хлопця до себе і вмовив тренуватися. Брякус за­боронив горянину за копійки тягати мішки на вокзалі, давав хлопцеві гроші, тре­нував, щоб той не зашкодив здоров’ю, виховував у ньому риси майбутнього чем­піона. Загибель тренера вразила Івана, адже хлопець знову залишився сам на сам із життям у великому місті, яке він не розумів. Чесний, відкритий, благородний, Іван ще не раз потрапляв у халепи, але завжди знаходив достойний вихід із най­складніших ситуацій. Автор не погрішив проти закону жанру, адже в казках за­вжди перемагає добро і благородство.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: vsalomatina
Предмет: Химия, автор: kristinakhodun1
№6. С большинством металлов азот взаимодействует только при очень высоких температурах , но , например , с литием реакция идёт при комнатной температуре.Напишите уравнение этой реакуии.Чтобы правильно составить формулу продукта реакции , вспомните , как определить по переодической таблице максимальную и минимальную степени окисления атомов . Укажите окислитель и востановитель .
№8.Самое раннее упоминание о фосфоре относится к 1669г.,когда немецкий алхимик Х.Брандт выделил его , прокаливая сухой остаток от перегонки мочи.Сегодня фосфор получают из смеси фосфата калиция Са3(РО4)2 с углём С и песком SiO2 в электропечах при 1500 °С.Кроме фосфора , в результате реакции образуется угарный газ СО и силикат кальция CaSiO3 . Пользуясь этим описанием , составьте уравнение реакции , лежащей на основе современного метода получения фосфора .