Предмет: Физика,
автор: Pavlo1904
Літак « мрія » оснащений шістьма двигунами , кожен з яких розвиває силу тяги 229 , 5 кн . чому дорівнює маса гасу , який буде спалено за 2 год польоту зі швидкістю 800 км / год ? ккд літака дорівнюс 40 %
Ответы
Автор ответа:
7
Відповідь:
120т
Пояснення:
ККД- це відношення корисної роботи до повної. Тоді корисна робота- робота сили тяги, а повна- енергія, яка виділяється при спалюванні гасу.
η=А кор/А пов
Тоді корисна робота
А кор=6FS, де S-відстань, яку пройшов літак S=vt
Тоді енергія, яка виділяється при спалюванні гасу А пов=mq, де m- маса гасу, q- питома теплота згорання гасу q=46МДж/кг
Підставимо всі формули в першу формулу.
η=6Fvt/mq, m=6Fvt/qη=120 т
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: АлексейГаврилюк
Предмет: Русский язык,
автор: marova98Alenkaaa12
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: RChane
Предмет: Биология,
автор: 899Настя111