Предмет: Физика,
автор: lenalena728888
знайти ахимедову силу для тилаобьемом 0,02 куб.м .якщо його його повнистю занурили в ртуть
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
F=p*g*V
F=13540*10*0,02=2708 Н
Ответ :F=2708 Н
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: shishmaryova00
Предмет: Русский язык,
автор: boriskina
Предмет: Русский язык,
автор: Sladkai10
Предмет: Биология,
автор: imamovaa6
Предмет: Геометрия,
автор: зоя003