Предмет: Химия, автор: Аноним

Яку масу солі і води

потрібно взяти, щоб

утворити 500г розчину з

масовою часткою речовини

5%?​

Ответы

Автор ответа: Iychenik
2

Ответ:500г*5%=2500

2500/100%=25%

Н2О =500-25=465г

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: farvagetdinovd