Предмет: Физика,
автор: sashadagluk
Обчисліть кінетичну енергію автомобіля масою 1,2 т який рухається з
швидкістю 15 м/с. Відповідь запишіть у кДж.
Ответы
Автор ответа:
34
Ответ:
Дано
m=1,2*10^3=1200 кг
v=15м/с
Ек-?
Решение
Ек=m*v^2/2
Ek=1200*(15)^2/2=135 000 Дж=135 кДж
Ответ :Ek=135 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: Олечка03
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: НоВыЙ13