Предмет: Химия,
автор: sherbinaoriy
До складу напою «Кока-кола» входять вода , карбонатна Н 2 СО 3 та фосфатна Н 3 РО 4 кислоти, сахароза С 12 Н 22 О 11 . Обчисліть відносні молекулярні маси цих речовин
Ответы
Автор ответа:
23
Відповідь:
Mr ( H 2 CO 3 ) = 1 * 2 + 12 + 16 * 3 = 62
Mr ( Н 3 РО 4 ) = 1 * 3 + 31 + 16 * 4 = 98
Mr ( С 12 Н 22 О 11 ) = 12 * 12 + 1 * 22 + 16 * 11 = 342
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: annfedina
Предмет: Другие предметы,
автор: Yanca3005
Предмет: Русский язык,
автор: dashka2403
Предмет: Алгебра,
автор: Олинусик
Предмет: Математика,
автор: ирина1397