Предмет: Физика,
автор: ivannosac228
На важіль діє сила 5Н. Який момент цієї сили, якщо її плече становить 40 см?
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Дано
F=5 Н
d=0,4 м
М-?
Решение
М=F*d
M=5H*0,4м=2Н*м
Ответ :М=2 Н*м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 135791111
Предмет: Русский язык,
автор: Катеринка8811
Предмет: Русский язык,
автор: ЖеНьКа200
Предмет: Химия,
автор: AlinaParadise2017
Предмет: Литература,
автор: Миналтын12