Предмет: Физика, автор: grigoreva456745ai

Срочно!!! напруга на ділянці кола 12 В, сила струму 0.5 А. знайти потужність струму та його роботу протягом 5 хвилин, отдам все баллы которые у меня есть! ​

Ответы

Автор ответа: Ruuі
1

Ответ:

Дано

U=12 В

I=0,5 A

t=300 c

А-?

Р-?

Решение

P=U*I

P=12B*0,5A=6 Вт

А=Р*t

A=6*300=1800 Дж=1,8 кДж

Ответ :Р=6 Вт. А=1,8кДж


grigoreva456745ai: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: dashamuravsckaya
Предмет: Русский язык, автор: lizafimina