Предмет: Физика,
автор: Ternopolyanin
Яку потнеціальну енергію має тіло масою 200 г що знаходиться на висоті 3 м над поверхнею землі?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m=0,2кг
h=3м
Еп-?
Решение
Еп=m*g*h
Еп=0,2*10*3=6 Дж
Ответ :Еп=6 Дж
Ternopolyanin:
А что такое Еп?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Aza230
Предмет: Русский язык,
автор: taniaglazova20
Предмет: Английский язык,
автор: дармилина
Предмет: Алгебра,
автор: danila3280
Предмет: Математика,
автор: layreddota2