Предмет: Биология, автор: viola18012007

1. Яка різноманітність тваринного світу України? 2. Яке значення для збере- ження біологічного різноманіття нашої планети має створення Червоної книги? 3. Які основні типи природоохоронних територій України вам відомі? 4. Яка роль зоопарків в охороні тваринного світу? 5. Які законодавчі акти спрямовані на охорону тваринного світу України? 6. Чим статус біосферних заповідників відрізняється від статусу природних? 7. Що собою становлять націоналыні природні парки?помогитееееееее!!!пожалуйста!!!!!!!!!!!​

Ответы

Автор ответа: kalinskay1
15

Ответ:

1.На території України описано понад 53 тис. видів тварин, з них- понад 52,5 тис. безхребетних і близько 800- хордових.

2. Насамперед учені створили списки видів тварин, рослин і грибів, які підлягають охороні. Якщо є загроза існуванню виду, його занесено до Червоної книги. Вона вміщує  основні дані про їхній спосіб життя, поширення в минулому та в наш час, заходи щодо їх охорони.

3.Заповідники України;

Природно-заповідний фонд;

Національнф природні парки;

Заказники;

Зоологічні парки.

4. Зоопарки створюють з метою вивчення, збереження, акліматизації та ефективного господарського використання рідкісних і типових видів як місцевої, так і світової фауни. Але головне призначення цих закладів-проведення освітньо-виховної роботи, прищеплення в людей дбайливого ставлення до природи.

5.

6. Тим що їх створюють з метою збереження у природному стані найбільш типових або унікальних природних комплексів біосфери та постійного стеження  за змінами, що в них відбуваються.

7.Національні природні парки-природоохоронні, наукові-дослідні та культурно-просвітні установи, покликані зберігати  цінні природні, історико-культурні комплекси та об'єкти. На їхній території з дотриманням заповідного режиму можуть здійснюватись різні форми відпочинку, наприклад організований туризм.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: mogsilrada
Предмет: Русский язык, автор: тайна3327
Найдите в тексте причастия, разберите их по составу
В старину для облегчения заучивания наизусть таблицы умножения, детей знакомили со способом вычисления на пальцах. Вот, например, как умножить семь на семь. Нужно загнуть на левой руке столько пальцев , на сколько сомножитель превышает 5, а на правой руке - столько пальце, на сколько второй сомножитель превышает 5. В рассмотренном примере, на каждой из рук будет загнуто по два пальца. Если сложить количество загнутых и перемножить количество не загнутых пальцев, то получим соответственно число десятков и число единиц искомого произведения. В данном примере получается четыре десятка и девять единиц, то есть сорок девять. Если этим способом вычислять произведение шесть умножить на семь, то получим три десятка и двенадцать единиц, то есть тридцать плюс двенадцать ровняется сорок два. Таким способом, можно вычислять произведение любых однозначных чисел, больше пяти.