Предмет: Физика, автор: vikacherevko0

1. Каток ,масою 6000кг ,під час роботи чинить на асфальт тиск 300кПа. Чому дорівнює площа опри катка?

Ответы

Автор ответа: Ruuі
6

Ответ:

Дано :

m=6000 кг

P=300 000 Па

S-?

Решение

Р=F/S

F=m*g

P=m*g/S

S=m*g/P

S=6000*10/300 000=0,2 м2

Ответ :S=0,2 м2

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: паукpizduyk