Предмет: Физика, автор: primachuk14

Поможіть
На Балоні електричної лампи написано 220 В і 40 Вт. Які величини позначені? Визначити силу струму в спіралі лампи і її опір при вмиканні лампи на передбачену напругу.

Ответы

Автор ответа: dashabyba50
7

Відповідь:

I=U/R;  P=I*U

U=220B

P=60Bт

P=U^2/R  ==> R=U^2/P ==> R=220^2/60=806.66667=806(2/3) ==>R=(Сопротивление)

P=I*U ==> I=P/U ==> I=60/220=3/11 ==> I=(Сила тока)

Пояснення:

Похожие вопросы