Предмет: Физика,
автор: elenagracheva17
Трактор за 2 хв може виконати роботу 24 МДж. При якій його потужності це можливо?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 12 Вт
Объяснение:24 МДж=24.000.000 Дж; Потужність (N)=A/t=24.000.000:2=12.000.000 Вт=12 Вт.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: anastasiyakost1
Предмет: Українська мова,
автор: Відмінниця12
Предмет: Другие предметы,
автор: narinepa
Предмет: Алгебра,
автор: КАРАМАТСУ
Предмет: Информатика,
автор: yourmajestyswan