Предмет: Химия, автор: Dxcxfgcc

Яка кiлькiсть речовини алюмiнiю оксиду утворюэться при згораннi 2.7 г алюмiнiю?

Приложения:

Ответы

Автор ответа: litvinov1408
0

4Al+3O2=2Al2O3

4 моль+6 моль=10 моль

4 моль------2.7г

10 моль----?

?=(10 моль×2,7г)÷4 моль

?=6.75г

Отже, утвориться 6.75г

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: kudinov1978