Предмет: Физика,
автор: vlya111284
Електродвигун розвиває потужність 1,5 кВт. За скільки часу такий двигун виконає роботу 3 МДж?
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
t=33,3мин
Объяснение:
P=1,5кВт =1500 Вт
A=3МДж=3000000 Дж
t-?
A=P×t → t=A/P=3000000/1500=2000
c=33,3 мин
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: panichevaanna
Предмет: Другие предметы,
автор: Natali11156
Предмет: Русский язык,
автор: alsoo03
Предмет: Математика,
автор: vladOSkalach
Предмет: Математика,
автор: Lenis11