Предмет: Химия, автор: fbrbat

Обчисліть та вкажіть масу кальцій карбонату кількістю речовини 0,4 моль

Ответы

Автор ответа: dariapolishchyk
2

Ответ:

m=40г

Объяснение:

M(CaCO3)=100г/моль

V=m/M; m=M*V

m= 100*0,4= 40г


fbrbat: Я раньше вспомнил
Похожие вопросы