Предмет: Химия,
автор: Alexxx1005
які маса магнію сульфату та води необхідні для приготування 200г розчину з часткою 15% солі
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
170г
Объяснение:
m (вещества)=m (раствора)*w (соли)\100%
m (вещества)=200г*15%\100%=30г
m (воды)=m (вещества)\w (соли)*100%=30г\15%*100%=200г
m (воды)=m (раствора)-m (вещества)=200г-30г=170г
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: milashkaaigul9
Предмет: Другие предметы,
автор: Teddi8112000
Предмет: Другие предметы,
автор: gamzatovaaimes
Предмет: Физика,
автор: маша2604