Предмет: Физика,
автор: irina0705
Під дією сили тяги 1000 Н автомобіль рухається з постійною швидкістю 20 м/с. Чому дорівнює потужність двигуна?
Ответы
Автор ответа:
25
Ответ:
P=F*v=1000*20=20000Вт=20кВт
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mesmeshka
Предмет: Русский язык,
автор: sonic9911
Предмет: Українська мова,
автор: sashenjkadomitrak
Предмет: Литература,
автор: Вероника1116
Предмет: Математика,
автор: Аноним