Предмет: Физика,
автор: OGWigga
Прямий провідник довжиною 30 см розміщений у магнітному полі з індукцією 0,4 тл перпендикулярно до його силових ліній. Знайдіть силу струму в провіднику, якщо магнітне поле діє на нього з силою 24 млН
Ответы
Автор ответа:
48
Відповідь:
I = 0,2 A
Пояснення:
Cила Ампера Fa=BILsin(alfa)
I=Fa/BLsin(alfa)
I = 24*10^(-3) H / (0,4 Тл * 0,3 м * sin(90)) = 0,2 A
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 79872617224
Предмет: Английский язык,
автор: Катюшка134
Предмет: Українська мова,
автор: Kovalyukp
Предмет: Химия,
автор: JeyKat
Предмет: Математика,
автор: Ёжик134