Предмет: Физика,
автор: MrLetton
Якщо потужність двигуна 0,25кВт, то за півхвилини він виконає роботу... *
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
A = 7500 Дж = 7,5 кДж
Объяснение:
Дано:
P = 0,25 кВт = 250 Вт
t = півхвилини = 30 сек
____________
A = ?
А - це робота
A = P * t
підставляємо
A = 250 * 30
A = 7500 Дж = 7,5 кДж
На малюнку в самому низу формула по середині
Приложения:

MrLetton:
Спасибо! Очень помог
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 79274109923
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Гость00
Предмет: История,
автор: Moеbius
Предмет: Литература,
автор: krissoldom