Предмет: Химия, автор: maksim780

Срочно даю много балов
Обчисліть кількість речовини і масу цинк оксиду, потрібного для взаємодії із 1,2 моль хлоридної кислоти. (3 бали)
У результаті взаємодії алюмінію із сульфатною кислотою виділилося 6, 72 л водню. Визначте масу алюмінію, що прореагував.

Ответы

Автор ответа: telatnikmaksim294
0

Ответ:

Объяснение:

№1

2Mg+O2=2MgO

n(Mg)=0.3моль

коефіцієнти Mg та MgO однакові, отже, n(Mg)=n(MgO)=0.3 моль

№2

2HCl+ZnO=ZnCl2+H2O

n(HCl):n(ZnO)=2:1, отже, n(ZnO)=1.2/2=0.6 моль

n=m/M

m=n*M

m=0.6*(65+16)=48.6g

#3

2Al+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2

n(H2)=V/Vm=6.72/22.4=0.3 моль

n(H2)/n(Al)=3/2

n(Al)=0.2 моль

n(Al)=m/M

m=n*M

m=0.2*27=5.4g

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Adelina2903