Предмет: Химия,
автор: masakosogorova
Обчисліть об'єм сульфур оксиду,що пропагував з водою , якщо при цьому утворилося 4 моль сульфатної кислоти
Ответы
Автор ответа:
0
SO3 + H2O → 1H2SO4
Vm = 22,4 л/моль
X / 22,4 = 4 / 1
X = 22,4 × 4 / 1 = 89,6 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: rufin01
Предмет: Русский язык,
автор: vika671
Предмет: Русский язык,
автор: naka24
Предмет: Химия,
автор: dimon123455435
Предмет: Геометрия,
автор: АлёнаСавченко2000